Skulptur Fogelberg skulpturer

Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer
Skulptur Fogelberg skulpturer

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KAJ FOGELBERG (född 1944): Skulpturer, 2 st, stengods, i form av päron och plommen, glaserade i grönt och blått, signerade Fogelberg, numrerade 108/250 resp. 113/500höjd ca 26 resp. 11 cm

Lösa skaft

691956

2019-10-20