John Erik Franzén litografi

John Erik Franzén litografi
John Erik Franzén litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 2000, numrerad 66/250, färglitografi, bildyta 55x47 cm

Ej examinerad ur ram

691959

2019-10-23