Carl Malmsten sängbord Guldheden

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Guldheden", sängbord, 1 par, furu, brännstämplade "CM", höjd ca 55, 60x32 cm

Bruksslitage

691965

2019-10-20