Salongsbord 1930-tal

Salongsbord 1930-tal
Salongsbord 1930-tal
Salongsbord 1930-tal
Salongsbord 1930-tal
Salongsbord 1930-tal
Salongsbord 1930-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1930-tal, på pelarfot, fanérat i bl a alm, svärtade detaljer, höjd ca 63, diameter 75 cm

Bordsskivan med mindre fläck, smärre ytskador

691966

2019-10-21