Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1930-tal, på pelarfot, fanérat i bl a alm, svärtade detaljer, höjd ca 63, diameter 75 cm
Bordsskivan med mindre fläck, smärre ytskador
691966
2019-10-21