Kent Wahlbäck serigrafi

Kent Wahlbäck serigrafi
Kent Wahlbäck serigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KENT WAHLBÄCK (född 1950): "Jimi Hendrix", signerad Kent Wahlbäck, numrerad 10/20, färgserigrafi, bildmått ca 47x66 cm

Ej examinerad ur ramen

691970

2019-10-21