Carl Malmsten Plafond
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CARL MALMSTEN, taklampa "Plafond", papper med torkade växter, diameter ca 70 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, mindre lagning undertill
691984
Päivämäärä:
2019-10-20