Carl Malmsten Plafond

Carl Malmsten  Plafond
Carl Malmsten  Plafond
Carl Malmsten  Plafond
Carl Malmsten  Plafond
Carl Malmsten  Plafond
Carl Malmsten  Plafond

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CARL MALMSTEN, taklampa "Plafond", papper med torkade växter, diameter ca 70 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, mindre lagning undertill

691984

Päivämäärä:

2019-10-20