Skulptur järnsmide 1960-tal

Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal
Skulptur järnsmide 1960-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, i form av vandrande par, järnsmide, monogramsignerad HLH 67, järnsmide, på piedestal, höjd 75, total höjd 145 cm

692015

2019-10-27