Fåtöljer design Folke Ohlsson
Vollendet
2019-10-23
692017
| Höchstes Gebot | 9 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
FOLKE OHLSSON, fåtöljer, 1 par, 1960-tal, spällade ryggar, lösa sitt- och ryggplymåer brännstämplade Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden, sitthöjd ca 42
Smärre fläckar