Fåtöljer design Folke Ohlsson

Fåtöljer design Folke Ohlsson
Fåtöljer design Folke Ohlsson
Fåtöljer design Folke Ohlsson
Fåtöljer design Folke Ohlsson
Fåtöljer design Folke Ohlsson
Fåtöljer design Folke Ohlsson
Fåtöljer design Folke Ohlsson
Fåtöljer design Folke Ohlsson

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FOLKE OHLSSON, fåtöljer, 1 par, 1960-tal, spällade ryggar, lösa sitt- och ryggplymåer brännstämplade Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden, sitthöjd ca 42

Smärre fläckar

692017

2019-10-23