Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, huvudsak 1960-tal, bestående av ånglok 3003, ånglok med tender 3098, godsvagn 4601, tippvagn 4635, bagagevagn 4600, godsvagn 4639, godsvagn 4633, godsvagn 4624, biltransportvagn 4613 (3 bilar), godsvagn 4503, djuplastvagn 4618 94 rälsbitar, 11 kontaktskenor, 11 växlar, 3 ställput, stoppbock, "påputtare", övergång 7192, 3 transformatorer, samtliga i fabriksförpackningar
Skador kan förekomma, funktioner ej testade, delves skadade förpackningar
692018
2019-10-27