Edition luxe Mont Blanc reservoarpennor 5 st

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONT BLANC, reservoarpennor, 5 st, troligen 1950-tal, 4 st Monte Rosa resevoarpennor, svart fodral, skruvkork, 14K nib, modell 14C, längd ca 12.5 cm, originaletui samt 2 st manualer medföljer.

Monte Rosa resevoarpenna, svart fodral, skruvkork, guldfärgad detaljer, längd ca 12.5 cm, originaletui medföljer

Fodral med någon mindre repa. Etui med slitage. SAV garanterar ej funktionen.

692026

2019-10-27