Gunnar Zilo

Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR ZILO (1885-1958): Kvinnor, signerad Zilo -34, olja på duk, ca 45x56 cm

692031

2019-10-22