Genèva herrarmbandsur

Genèva herrarmbandsur
Genèva herrarmbandsur
Genèva herrarmbandsur
Genèva herrarmbandsur
Genèva herrarmbandsur
Genèva herrarmbandsur
Genèva herrarmbandsur
Genèva herrarmbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GENEVA, armbandsur, gulddoublé, 1950-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 310690, cal Venus 188, fixoflexarmband, diameter 36 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, trög visarställning

692035

2019-10-22