Genèva herrarmbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GENEVA, armbandsur, gulddoublé, 1950-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 310690, cal Venus 188, fixoflexarmband, diameter 36 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, trög visarställning
692035
2019-10-22