Ragnvald Magusson

Ragnvald Magusson
Ragnvald Magusson
Ragnvald Magusson
Ragnvald Magusson
Ragnvald Magusson
Ragnvald Magusson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Arbetsbörda, signerad R.Magnusson, olja på duk, ca 51x55 cm

692051

2019-10-27