Matbord Danmark

Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, Danmark, sannolikt formgivet av Niels Otto Møller, teak, märkt Table 215 All teak Made in Denmark, höjd ca 71 133x85, vardera utdragsskiva 52 cm

Bruksslitage

692061

2019-10-23