Salvador Dali skulptur

Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SALVADOR DALI, "Rhinocéros habillé en dentelles", skulptur, brons, signerad, gjutarstämpel AIRAINDOR, längd ca 16,2 cm, bredd 9 cm, höjd ca 11,4 cm.

Smärre ytslitage.

692074

2019-10-27