Carl Malmsten slagbord Vapensmeden

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, slagbord, "Vapensmeden", 1950-tal, furu, formgivet år 1949, höjd ca 73, 77x18/130 cm, maxlängd 125 cm

Repor

692077

2019-10-21