Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, Bramin Möbler, Danmark 1960-tal, stoppad och klädd med svart läder, soffa, längd 230 cm, sitthöjd ca 40 cm, snurrbar fåtölj med förkromat underrede
Bruksslitage.
692080
2019-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här