Soffa samt fåtölj

Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, Bramin Möbler, Danmark 1960-tal, stoppad och klädd med svart läder, soffa, längd 230 cm, sitthöjd ca 40 cm, snurrbar fåtölj med förkromat underrede

Bruksslitage.

692080

2019-10-21