Bertel Gardberg besick
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTEL GARDBERG (1916-2007), Bestick, 61 dlr, 1960-tal, Hackman, Finland, rostfritt stål samt teak, bestående av: 10 matknivar, 8 matgafflar, 10 bordsskedar, 7 bordsskedar, 10 bordsgafflar, 8 bordsknivar, 8 smörknivar
Bruksslitage
692087
2019-10-24