Bertel Gardberg besick

Bertel Gardberg besick
Bertel Gardberg besick
Bertel Gardberg besick
Bertel Gardberg besick
Bertel Gardberg besick
Bertel Gardberg besick

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

BERTEL GARDBERG (1916-2007), Bestick, 61 dlr, 1960-tal, Hackman, Finland, rostfritt stål samt teak, bestående av: 10 matknivar, 8 matgafflar, 10 bordsskedar, 7 bordsskedar, 10 bordsgafflar, 8 bordsknivar, 8 smörknivar

Bruksslitage

692087

2019-10-24