Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets början, björk/masurbjörk, inrett med hyllplan, höjd 170, 130x53 cm
Bruksslitage
692095
2019-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här