Edmund Jørgensen

Edmund Jørgensen
Edmund Jørgensen
Edmund Jørgensen
Edmund Jørgensen
Edmund Jørgensen
Edmund Jørgensen
Edmund Jørgensen
Edmund Jørgensen

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EDMUND JORGENSEN, Danmark, 1950t-tal, ställbar pall / fotpall, ekben, märkt undertill, sitthöjd 33 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

692096

2019-10-21