Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EDMUND JORGENSEN, Danmark, 1950t-tal, ställbar pall / fotpall, ekben, märkt undertill, sitthöjd 33 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
692096
2019-10-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner