Förvaringslådor

Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor
Förvaringslådor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖRVARINGSLÅDOR, 2 st, trä, 1900-talets första hälft, "Porterbryggeriaktiebolaget D. Carnegie & Co, Göteborg" bredd 71 cm, djup 37 cm, höjd 46,5 cm, respektive "Heart´s delight mixed fruit...Gothenburg via New York", bredd 40 cm, djup 25 cm, höjd 18,5 cm.

Slitage, sprickor.

692106

2019-10-25