Soffbord i förkromad metall

Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, enl. uppgift Englesson, stomme i förkromad metall, skiva i glas, höjd ca 50 cm, yttermått ca 140x80 cm

Bruksslitage, repor och märken på skivan

692116

2019-10-23