KA Pehrson 1959

KA Pehrson 1959
KA Pehrson 1959
KA Pehrson 1959
KA Pehrson 1959
KA Pehrson 1959
KA Pehrson 1959

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Växande", signerad och daterad K.A. Pehrson -59, akvarell, ca 32x42 cm

692117

2019-10-22