Slava Kliuchnikov olja

Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja
Slava Kliuchnikov olja

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Motiv från Strandvägen, signerad Kliuchnikov-15, olja på duk, ca 70x100 cm

Oramad

692126

2019-10-21