Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad Herbin, numrerad 76/150, färgserigrafi, ca 66,5x49 cm,
Skador: Ej examinerad ur ramen
692132
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här