AUGUSTE HERBIN: Komposition

AUGUSTE HERBIN: Komposition
AUGUSTE HERBIN: Komposition
AUGUSTE HERBIN: Komposition
AUGUSTE HERBIN: Komposition
AUGUSTE HERBIN: Komposition
AUGUSTE HERBIN: Komposition

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad Herbin, numrerad 76/150, färgserigrafi, ca 66,5x49 cm,
Skador: Ej examinerad ur ramen

692132

2019-11-10