Afrikansk harpa

Afrikansk harpa
Afrikansk harpa
Afrikansk harpa
Afrikansk harpa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARPA, Masakin, Nuba, kalebass, trä, läder och metaltråd, ålder ca 1900-talets mitt, längd 70 cm.

Proveniens:
Magnus Andersson, Helsingborg, Insamlad på 1970-talet

692134

2019-11-10