Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 6 dlr, 1800-tal, bestående av 6 koppar m. fat, Tyskland bl.a. Meissen, 2 gula, 2 turkosa, 1 grön samt 1 vit/turkos, floral dekor med gulddetaljer, blandat flintgods samt porslin

Olika tillverkare, nagg, ena koppens öra av

692137

2019-10-23