Kontorsstol Åtvidaberg

Kontorsstol Åtvidaberg
Kontorsstol Åtvidaberg
Kontorsstol Åtvidaberg
Kontorsstol Åtvidaberg
Kontorsstol Åtvidaberg
Kontorsstol Åtvidaberg
Kontorsstol Åtvidaberg
Kontorsstol Åtvidaberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONTORSSTOL, 1950-tal, Åtvidaberg, stomme i massiv ek, på hjultrissor i plast, stoppad sits och rygg klädda i grön textil, justerbar sitthöjd, max ca 49 cm.

Åldersrelaterat slitage

692140

2019-10-23