Sven Kreuger

Sven Kreuger
Sven Kreuger
Sven Kreuger
Sven Kreuger
Sven Kreuger
Sven Kreuger

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN KREUGER (1891-1967): Kvinna i rött, monogramsignerad SK, olja på pannå, ca 46x38 cm

692142

2019-10-22