Litografisk affisch

Litografisk affisch
Litografisk affisch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO, efter, "Cote d´Azur", litografisk affisch utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1962, bladstorlek 99 x 65 cm.

Hanteringsveck, löst blad

692145

2019-10-23