Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO, efter, "Cote d´Azur", litografisk affisch utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1962, bladstorlek 99 x 65 cm
Hanteringsveck, löst blad
692147
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här