Tor Bjurström

Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Kustbild, signerad Bjurström, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 34x42,5 cm,

PROVENIENS:
Bukowskis Moderna och Åmells konsthandel Stockholm

692149

2019-10-27