Litografisk affisch Roger Bezombes
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROGER BEZOMBES. efter, "Cote d´azur, Chemins de fer Francais", litografisk affisch, Mourot, omkring 1960-talet, signerad i trycket, mått ca 95x61 cm
Oramad, mindre veck vid kanter förekommer
692177
2019-10-23