Christina Knall litografi

Christina Knall litografi
Christina Knall litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): "Träd", signerad Christina Knall, numrerad 16/50, färglitografi, mått ca 63x47 cm

Ej examinerad ur ramen

692180

2019-10-23