Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTKAR, 1 par, BÄGARE, SKÅL, SÅSKANNA, SERVETTRING, silver, 1900-tal, kannans höjd
10 cm, total vikt exkl. glasinsatser ca 367 g
Slitage, gravyr, bucklor, insatser med nagg
692186
2019-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här