Saltkar bägare kanna

Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna
Saltkar bägare kanna

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 1 par, BÄGARE, SKÅL, SÅSKANNA, SERVETTRING, silver, 1900-tal, kannans höjd
10 cm, total vikt exkl. glasinsatser ca 367 g

Slitage, gravyr, bucklor, insatser med nagg

692186

2019-10-21