Stig Lindberg skulptur

Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur
Stig Lindberg skulptur

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): "Månfisken", signerad och numrerad Stig L. No 305, patinerad brons på rektangulär sockel, höjd 20, längd 28 cm

692193

2019-10-21