Akke Hugh Malmeström

Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström
Akke Hugh Malmeström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): Landskapsmotiv med hus, signerad och daterad A.H. Malmeström -49, olja på pannå, ca 61x74 cm

692202

2019-10-21