Oscar Reutersvärd litografier

Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (5) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, numrerade 73/90 färglitografier, motivmått 25x19 cm (mått med ram 42x29 cm

692206

2019-10-21