Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i teak, skjutbar front med bakomliggande hyllplan samt. med 5 lådor i sargen, höjd ca 78 cm, yttermått ca 135x45 cm

Bruksslitage

692208

2019-10-23