Senapskanna silver

Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver
Senapskanna silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SENAPSKANNA, silver, sekelskifte 1800, otydliga stämplar, genombruten dekor av nollgaller, locket invändigt förgyllt, insats i blått glas, höjd ca 8,5 cm, vikt exklusive insats ca 82 g

Insats lagad

692232

2019-10-22