Senapskanna silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SENAPSKANNA, silver, sekelskifte 1800, otydliga stämplar, genombruten dekor av nollgaller, locket invändigt förgyllt, insats i blått glas, höjd ca 8,5 cm, vikt exklusive insats ca 82 g
Insats lagad
692232
2019-10-22