Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Lori, ca 215x120 cm
Proveniens: Peter Willborg
Jämnt slitage
692238
2019-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här