Semiantik Lori ca 215x120
2019-10-23
692238
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Lori, ca 215x120 cm
Proveniens: Peter Willborg
Jämnt slitage