Semiantik Lori ca 215x120

Semiantik Lori ca 215x120
Semiantik Lori ca 215x120
Semiantik Lori ca 215x120
Semiantik Lori ca 215x120

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Lori, ca 215x120 cm

Proveniens: Peter Willborg

Jämnt slitage

692238

2019-10-23