Salsskåp jugend
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALSSKÅP, jugend, 1900-talets första kvartal, 3-deladstomme i bonad ek med skuren dekor av äpplen och päron, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, höjd ca 190 cm, yttermått ca 134x58 cm
Bruksslitage
692239
2019-10-23