Salsskåp jugend

Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend
Salsskåp jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

SALSSKÅP, jugend, 1900-talets första kvartal, 3-deladstomme i bonad ek med skuren dekor av äpplen och päron, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, höjd ca 190 cm, yttermått ca 134x58 cm

Bruksslitage

692239

2019-10-23