Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR olja på pannå, 1900-talets andra kvartal, kvinnofigur, 73x55 cm

Sedvanligt ytslitage

692247

2019-10-25